Üç Apple stajyeri, dışarıda, bir Apple kampüsündeki bankta otururken sohbet ediyor.

Apple’a öğrenci olarak geldiğinizde ekibiniz, sizi diğer tüm çalışanlar gibi tam katkıda bulunan biri olarak karşılayacak. Bu, burada güçlü bir etki yaratabilmenizin nedenlerinden yalnızca biri. Dünyanın en iyileriyle birlikte çalışırken uygulamalı bir deneyim edineceksiniz. Evet, onlardan öğreneceksiniz, ama onlar da sizden bir şeyler öğrenmeyi bekliyorlar.

Bir sıraya oturmuş üç kadın Apple çalışanı bir MacBook’a bakıyorlar.
İki Apple çalışanı Apple kampüsünde bir kahve barında konuşuyorlar.
İki Apple çalışanı Apple kampüsünde bir kahve barında konuşuyorlar.

Okula Devam Ederken Yararlanabileceğiniz Fırsatlar

Üniversite ve Yüksek Lisans Öğrencileri için Staj Programları

Apple’da stajyerler ekibin önemli birer parçasıdır. İster yaz dönemi ister akademik yıl boyunca stajyerlik için başvurmuş olun, bir Apple kampüsünde büyük önem taşıyan projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Apple topluluğunun bir parçası olarak, çalışma biçimimiz ve bizi yönlendiren kişilerle ilgili içeriden bir bakış açısı kazanacaksınız. Apple öğrenci programlarına katılmaya uygun olmak için bir üniversite veya yüksek lisans programına kayıtlı olmanız gerekir.

Açık staj programlarına bakın

Apple Store ve Perakende İş Ortağı Mağazası

Apple Store’da veya perakende iş ortaklarımızın mağazalarındaki Apple Satış Noktalarından birinde çalışmak, kendinizi geliştirmeniz ve deneyim kazanmanız için inanılmaz bir fırsattır. Tüm pozisyonlar tam zamanlı, bazı pozisyonlar ise yarı zamanlı çalışma imkanı sunar. Her iki çalışma şeklinde de müşterilerle ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurmak için ihtiyacınız olan tüm eğitimleri alırsınız.

Apple Store ve Perakende İş Ortağı Mağazalarındaki açık iş pozisyonlarını görün

Mezuniyet Sonrası Fırsatlar

Apple Genelinde Pozisyonlar

Apple’ı her zaman teknolojiyle sanatın buluştuğu bir kesişim noktası olarak gördük. Bu yüzden her çalışma alanından büyük dehalar arıyoruz. Katkıda bulunmanın birçok yolunun yanı sıra, burada sevdiğiniz şeyleri yapma olanaklarına da sahip olursunuz. İster global ofislerimizin birinde ister Apple Store’da veya evden çalışın, burada çalışmak kolay bir iş değildir. Ancak parlak fikirler, orijinal düşünceler ve çalışkanlık kesinlikle ödüllendirilir.

Tüm Apple ekiplerini keşfedin
Apple Store ve Perakende İş Ortağı Mağazalarındaki açık iş pozisyonlarını görün