Spoléháme na vás.
A vy se můžete spolehnout na nás.

Apple je Apple díky tomu, že pro něj pracují nejnadšenější a nejzapálenější lidé, kteří se snaží zpříjemňovat život každému zákazníkovi. Nás to inspiruje k tomu, abychom se snažili zpříjemňovat život každému zaměstnanci.

Zaměstnanci na schodech ve Steve Jobs Theater v Apple Parku.

Otevírání prodejny,
Apple Orchard Road

Vidíme celé vaše já. Apple přistupuje ke všemu s náležitou péčí a respektuje vaši osobní situaci. Je to vidět na našich produktech, v našich prodejnách i na tom, jak investujeme do svých zaměstnanců.

Každý z nás je jiný a nejvíc se mu daří, když má k dispozici zdroje vyhovující jeho osobitým potřebám. Proto Apple různými způsoby podporuje váš komfort, sebejistotu a spokojenost. Protože když se budete cítit dobře, budete se těšit z dobře odvedené práce a z naplněného života.

Dobrý pocit tělesný i duševní.

Každý má jiné potřeby a časové možnosti. Proto nabízíme zdravotní pojištění, které kryje péči o fyzické i psychické zdraví. Navíc mají naši zaměstnanci téměř odkudkoli přístup ke zdravotním službám a bezplatnému důvěrnému poradenství – virtuálně i osobně. A možná budete mít i nárok na částečné pokrytí výdajů souvisejících s cvičením.

Katie se s úsměvem dívá do objektivu v kancelářské budově Apple.

Katie, Retail Market Development

Cupertino, USA

Dobrý pocit pro celou rodinu.

Naše zdravotní pojištění může krýt i vaši rodinu. A protože víme, že nové dítě může do rodiny přijít víc než jedním způsobem, podporujeme všechny druhy nových rodičů placenou dovolenou a programem postupného návratu do práce. Taky máte nárok na placené volno, pokud potřebujete pečovat o nemocného člena rodiny, a bezplatné poradenství, které vám pomůže najít hlídání dětí, péči o seniory, právní zastoupení a víc.

Cris se s úsměvem dívá do objektivu, zatímco se prochází venku.

Cris, Apple Store

Glendale, USA

Dobrý pocit z finanční stránky.

Apple dbá na to, aby si ženy vydělávaly stejně jako muži, kteří dělají podobnou práci. K tomu patří i to, že vaše minulé mzdy patří do minulosti – nebudeme se na ně ptát. Každý zaměstnanec má taky příležitost stát se akcionářem Apple, protože všichni mají nárok na získání akcií. Abyste se mohli lépe připravit na důchod, náš penzijní plán vám pomůže se spořením. A pro případ potřeby jsou tu různé formy ochrany příjmu, takže se nemusíte bát nečekaných situací.

Roger se s úsměvem dívá do objektivu v Apple Storu.

Roger, Apple Store

Singapur

Dobrý pocit z růstu.

Naplánujte si osobní i profesionální rozvoj. Apple University připravuje lekce, semináře a samostudijní nástroje, které zaměstnancům pomáhají porozumět kultuře společnosti Apple, její organizaci, hodnotám a roli ve světě. V online kurzech si můžete vylepšit prodejní dovednosti a znalosti softwaru. A pokud hledáte formální vzdělání, které vám pomůže s kariérním růstem ve společnosti Apple, uhradíme vám některé náklady na vzdělávání, včetně školného.

Usmívající se Jeremy stojí venku a dívá se stranou.

Jeremy, Software Engineering Programs

San Diego, USA

Dobrý pocit při odpočinku i zotavování.

Práce nás baví, ale přesto věříme, že je důležité najít si čas na odpočinek, zotavení a péči o ostatní. Takže ať už se věnujete osobním koníčkům, chystáte se na příchod dítěte, nebo pečujete o jiného člena rodiny, máte jistotu placeného volna, kdykoli ho nejvíc potřebujete.

Qhatijah se s úsměvem dívá do objektivu v Apple Storu.

Qhatijah, Apple Store

Singapur

Dobrý pocit z darování.

Když darujete peníze některé z vybraných organizací, dorovnáme váš příspěvek jedna ku jedné – jinými slovy, zdvojnásobíme ho. A pokud se rozhodnete darovat svůj čas, přispějeme částkou 25 $ za každou hodinu vaší dobrovolnické práce. Bez ohledu na to, jestli darujete čas, nebo peníze, dorovná Apple váš příspěvek až do výše 10 000 $ ročně.

Lavina se s úsměvem dívá do objektivu, zatímco pracuje na dobrovolnické události Apple.

Lavina, Apple Media Products Data Science

Cupertino, USA

Dobrý pocit z nákupu.

Můžete využít celosvětově nejlepší ceny nejlepších produktů světa – produktů Apple. Nabízíme taky slevy na skvělé doplňky od jiných výrobců a tisíce dalších produktů a služeb.

Ed se s úsměvem dívá do objektivu, zatímco prochází kancelářskou budovou Apple.

Ed, lidské zdroje

Cupertino, USA

U nás máte spoustu dalších důvodů, proč mít dobrý pocit.

Vytváříme zdroje pro zaměstnance Apple, které pomáhají našim provozovnám po celém světě. Zeptejte se nás, co je k dispozici ve vaší oblasti.*

* Programy benefitů Apple se liší v závislosti na zemi, jejich dostupnost může mít určité požadavky a můžou se příležitostně měnit.