Dřímá ve vás dosud neodhalený potenciál.
Přineste své životní zkušenosti do Apple a zjistíte, kolik toho dokážete udělat, nabídnout a objevit. Protože my vás přijímáme takové, jací jste i jací chcete být.

Inkluze

Každý je vítán.

Rozmanitost znamená začlenění. Začlenění znamená sílu. A protože u nás je každý vítán, tvoříme pracovní tým, který může odvádět nejlepší práci. Proto se dlouhodobě zasazujeme o inkluzi v zaměstnávání a rozvoji a rovné platové podmínky pro všechny.

Spojujeme různé lidi z rozdílných prostředí – ti pak společně můžou nacházet lepší řešení.
Cecile, strojové učení a umělá inteligence

Sdílené hodnoty

Vaše práce by měla odrážet vaše postoje.

U všeho, co vytváříme, se zamýšlíme nad tím, jaký to bude mít dopad – na naše zákazníky, kolegy i na naši planetu. Stejně inovativně jako k vyvíjení produktů se stavíme i k problémům, na kterých nám upřímně záleží, jako zpřístupňování, rovnost, soukromí a životní prostředí.

Každý, kdo začne pracovat pro Apple, k tomu má nějaký důvod. A tím často bývá, že našli společnost, která ctí stejné hodnoty. Přečtete si příběhy lidí pracujících pro Apple

Portrétní ilustrace usmívající se ženy vedle iPadů zobrazujících fotografii dítěte a kresbu srdce
Portrétní ilustrace ženy s MacBookem a zelení v pozadí
Portrétní ilustrace muže se sluchátky a grafickými textovými rámečky v pozadí
Portrétní ilustrace usmívajícího se muže vedle ikony zámku

Profesní a osobní růst

Startem u nás
všechno teprve začíná.

Lidé jsou základ Apple. A jejich blahobyt a rozvoj jsou pro nás nesmírně důležité. Hned od prvního dne se budete moct stát významnou součástí celku. Díky naší struktuře kariérního postupu, pomoci, podpoře a zdrojům, jako jsou nabídky kurzů na Apple University, můžete vyrazit na cestu za úspěchem.

Ke kariéře u Apple neodmyslitelně patří i změna, takže si můžete sami vybírat, jak se chcete rozvíjet. Můžete si prohlubovat znalosti ve svém oboru, rozšiřovat si pole působnosti nebo se dokonce vydat do úplně nových sfér. Ať se rozhodnete jakkoli, svůj růst si řídíte sami a my budeme vždycky stát za vámi.

V Apple viděli můj potenciál,
pochopili, co můžu nabídnout druhým.
Jeronimo, Apple Store
Připadá mi, že nejsme jen spolupracovníci. Jsme tady jako jedna Apple rodina.
Viviana, podpora Apple