Poradce podpory Apple odpočívá mezi hovory u svého stolu v kampusu společnosti Apple.

Zpříjemněte někomu den. Budete překvapeni, jak to zpříjemní ten váš.

Když se na nás lidé obrátí s žádostí o pomoc, odpoví jim poradce podpory Apple. Budete jejich živý kontakt se společností Apple: přátelský, ohleduplný a skutečný. Budete odpovídat na dotazy ohledně našich výrobků a služeb a obohacovat životy zákazníků tím, že jim budete pomáhat s používáním jejich oblíbených produktů Apple. Spoléháme na to, že se s využitím svého osobního šarmu postaráte, aby pro ně byl celý proces co nejpříjemnější. Neposkytujeme žádný scénář, jenom užitečná školení. Po každém rozhovoru se zákazníky vám bude jasná následující věc: toto není jenom podpora pro technologie. Pomáháte lidem.

Shaunte je poradce, ze kterého brzy bude mentor.

Pusťte si film

Vžijte se do své role. A pokračujte v růstu.

Společnost Apple vždycky byla vzdělávací komunitou. Proto našim zaměstnancům nasloucháme a snažíme se je ocenit – dnes ještě víc než kdy dřív. Budete součástí kultury otevřeného dialogu a podpůrné zpětné vazby, kde vedoucí pracovníci přebírají aktivní roli ve vašem profesionálním rozvoji. Budete absolvovat pravidelná školení, která vám pomůžou zdokonalit vaše dovednosti, a taky budete mít přístup ke všem zdrojům informací pro rozvoj vaší kariéry, ať už se zajímáte o jinou roli v rámci podpory Apple, nebo se přesouváte na vedoucí pozici. Během času získáte cenné zkušenosti, které vám pomůžou uspět prakticky v libovolném zaměstnání. A to je užitečné, protože práce, kterou v budoucnu ve společnosti Apple budete dělat, dosud nemusí existovat.

Poradkyně podpory Apple se prochází po kampusu společnosti Apple.

Od našich poradců očekáváme to samé, co naši zákazníci.

Už řadu let je společnost Apple uznávána pro svoji špičkovou zákaznickou podporu a důvodů jsou tisíce: jsou to naši poradci zákaznických služeb. Někteří jsou technicky zdatní, protože se intenzivně zajímají o to, jak využívat technologie při všem, co je baví. Někteří jdou víc do hloubky. Zajímá je, jak zařízení fungují jako celek. Vítáme oba typy takových lidí i každého mezi tím. Důležité je, aby byli zvídaví, dokázali řešit technické problémy a uměli naslouchat.

Vyškolíme vás, abyste byli ti nejlepší. Než začnete pomáhat zákazníkům, pomůžeme my vám. Naučíte se používat technologie Apple a osvojíte si způsob, jakým komunikujeme se zákazníky.

Viviana svému týmu poskytuje vše, co je potřeba k úspěchu.

Pusťte si film

Manažeři, kteří opravdu umí vést lidi.

Jako manažer týmu podpory Apple budete místo pouhého vydávání pokynů ostatní inspirovat svým osobním příkladem. Budete vytvářet rozmanité týmy založené na vzájemné a intenzivní spolupráci a budete využívat otevřenou a upřímnou zpětnou vazbu, na jejímž základě jednotliví členové týmu můžou rozvíjet svůj talent a své dovednosti. Budete pro své lidi mentorem, který je bude povzbuzovat, aby co nejlépe rozvíjeli svou kariéru a vydávali ze sebe to nejlepší. Od vedoucích pracovníků očekáváme, že budou demonstrovat naše hodnoty, rozvíjet prostředí založené na úspěchu a stanou se důležitým článkem rozvoje společnosti Apple.

Poradkyně podpory společnosti Apple stojí a hovoří se zákazníkem přes náhlavní soupravu.

Užívejte si výhody plynoucí z toho, že jste naším nejdůležitějším zdrojem.

Tím nejdůležitějším zdrojem, duší společnosti Apple, jsou naši lidé. Nabízíme výhody, které zaměstnancům a jejich rodinám pomáhají rozvíjet to, na čem záleží nejvíc.*

  • Krytí nákladů na zdraví a wellness
  • Sleva na akcie Apple
  • Násobení příspěvků na charitu
  • Proplácení vzdělávání
  • Zaměstnanecké ceny produktů Apple

Příležitosti pro poradce podpory Apple

Podívejte se, která role nejlépe odpovídá vašim zkušenostem.

Poradce podpory Apple

Jako první kontakt budete pro naše zákazníky představovat přátelský hlas společnosti Apple, budete odpovídat na otázky ohledně našich produktů a služeb a poskytovat špičkové služby zákazníkům, řešit problémy a zajišťovat technickou podporu. Díky skvělým osobním školením budete výborně připraveni. Potom budeme spoléhat na to, že budete naslouchat našim zákazníkům a využívat své technické znalosti, kreativitu a nadšení, abyste vyhověli jejich potřebám – a tím jim dávat najevo, že za našimi skvělými produkty jsou skvělí lidé.

Manažer týmu podpory Apple

Využijte své vůdčí schopnosti ke každodennímu vedení a podpoře poradců podpory Apple. Stejně jako naši poradci musíte mít na zřeteli hlavně zákazníky a být osobně motivovaní a přátelští, se zaujetím pro efektivní řešení problémů zákazníků. Budete řídit činnost a profesní rozvoj poradců prostřednictvím pravidelných schůzí a školení.

* Motivační programy Apple se liší podle země a podléhají požadavkům na oprávněnost nároku.