Podpora a služby

Zpříjemnit něčí den je vděčný způsob, jak strávit ten svůj.

Pracovnice podpory Apple se připravuje na telefonát se zákazníkem.

Když se stanete součástí týmů podpory a služeb ve společnosti Apple, stanete se součástí osobní vazby, která posiluje vztahy lidí s jejich produkty Apple. Všechny rozhovory se zákazníky a veškerá pomoc, kterou jim poskytujeme – osobně, online, telefonicky, prostřednictvím chatu nebo e‑mailem – představují další příležitost, jak obohatit jejich život.

Yaprak při práci z domova pomáhá zákazníkovi po telefonu

Každý hovor, který Yaprak přijme, pro ni znamená hrozně moc.

Proč jste se rozhodla, že kariéra u Apple je pro vás to pravé?

Šla jsem na vysokou studovat fyziku, takže jsem věděla, že se chci zabývat vědou a technologiemi. Chtěla jsem ale práci, která by mi taky umožňovala pracovat s lidmi. Proto jsem se stala domácím poradcem Apple. Pracuju v oboru technologií, který je mojí vášní, a přitom pomáhám lidem používat produkty Apple, aby si mohli plnit své vlastní sny.

Jaké to je pracovat pro Apple z domova?

Jsem z Turecka a poskytuji technickou podporu zákazníkům v této oblasti. Domácích poradců jsou sice po celém světě tisíce, ale při zajišťování naší vzájemné komunikace Apple odvádí skvělou práci. Účastníme se rozsáhlých kurzů a školení, abychom byli dobře připraveni, a když mi zákazník někdy položí otázku, kterou sama nedokážu vyřešit, můžu vždycky požádat o pomoc někoho z kolegů. Využívám výhody práce v kanceláři z uvolněného prostředí svého domova.

Jak probíhá vaše komunikace s jednotlivými zákazníky?

Každý hovor pro mě znamená novou příležitost pomoct našim zákazníkům. Jako přátelský hlas společnosti Apple chci, aby se cítili jako součást naší rozvětvené rodiny. Chápu, že mají v našich produktech své fotky, domácí videa, dokumenty a hudbu. Chci, aby věděli, že vyřešit jejich technický problém je pro mne stejně důležité jako pro ně. Když se mi to podaří, je to, jako kdybych jim pomohla vrátit zpátky jejich svět.

Práce na pozici domácího poradce Apple je příležitost používat své znalosti produktů a služeb Apple k tomu, abyste pomáhali ostatním.

Najděte si tým, ve kterém začnete psát svůj vlastní příběh.

Online Support

Podílejte se na zajišťování online podpory zákazníkům společnosti Apple z celého světa. V rámci tohoto týmu můžete pracovat na našem webu podpory, který nemá v oboru konkurenci, na našich aplikacích podpory, na uživatelských fórech nebo na sociálních médiích. Mezi možné oblasti práce patří úpravy obsahu, grafický design, design uživatelského rozhraní, produkce, analýza webových stránek, strategie koncipování obsahu a programový management.

Podívejte se na volné pozice v týmu Online Support

Technical Support and Customer Support

Staňte se hlasem společnosti Apple, pomáhejte zákazníkům prostřednictvím živé podpory přes telefon, chat nebo e‑mail. V tomto týmu budete sdílet svou vášeň pro produkty a služby Apple, a budovat tak vztahy se zákazníky, partnery nebo předplatiteli služeb. Totéž můžete zajišťovat i prací ve školicím, komunikačním nebo řídicím týmu. Vždycky, když nějakého zákazníka učíte dělat něco úžasného nebo když mu pomáháte vyřešit nějaký technický problém, ušetříte někomu spoustu práce. Mezi možné oblasti práce patří technická podpora, řízení správy zákazníků, programová podpora, navrhování výukových materiálů, školení, zajišťování softwarové podpory a management.

Podívejte se na volné pozice v týmu Technical Support and Customer Support
Přečtěte si o osobních poradcích

AppleCare Business Development

Pomozte spravovat produkty služeb a podpory Apple, včetně podpory AppleCare+ a AppleCare Protection Plan. Tento tým zajišťuje, aby mohli zákazníci klidně spát s vědomím, že mají delší záruku nebo dobu nároku na podporu, lepší servis a krytí náhodného poškození. Členové tohoto týmu také zajišťují podporu prodeje produktů AppleCare jednotlivcům a zákazníkům z řad velkých institucí, a zároveň pro tyto klienty zajišťují servis. Mezi možné oblasti práce patří produktový management, správa klientů, prodejní školení, prognózy prodejů a řízení rozvoje obchodních příležitostí.

Podívejte se na volné pozice v týmu AppleCare Business Development

Service Channel Management and Operations

Staňte se součástí týmu, který se zaměřuje na špičkový servis hardwaru prostřednictvím Apple Storu, autorizovaných poskytovatelů servisu Apple a servisních center Apple. Svoje odborné znalosti můžete využívat při vývoji servisních procesů, při správě našeho globálního dodavatelského řetězce pro servisní služby a náhradních díly, při budování vztahů s poskytovateli servisu nebo při koncipování a poskytování technického školení. Mezi možné oblasti práce patří hardwarové inženýrství, plánování, zásobování, řízení servisních kanálů, programový management, systémový management, analýza obchodních informací, navrhování vzdělávacích materiálů, školení a tvorba technického obsahu.

Podívejte se na volné pozice v týmu Service Channel Management and Operations