Tři stážisti Apple si povídají na lavičce v kampusu Apple.

Do Apple můžete přijít už během svého studia a váš tým vás přivítá jako plnohodnotného zaměstnance. A to je jenom jeden z mnoha důvodů, proč má tahle práce smysl. Získáte praktické zkušenosti a budete moct spolupracovat s řadou světových kapacit v oboru. Naučíte se toho od nich hodně – a oni se přitom budou učit od vás.

Tři zaměstnankyně Apple sedí na lavičce a dívají se na MacBook.
Dva zaměstnanci Apple se baví u kávového baru v kampusu Apple.
Dva zaměstnanci Apple se baví u kávového baru v kampusu Apple.

Příležitosti během studia

Stáže pro studenty

Stážisté u Apple jsou důležitou součástí týmu. Ať už se přihlásíte na letní stáž nebo na delší spolupráci během celého akademického roku, můžete pracovat na klíčových projektech přímo v sídle Apple. Jako členové komunity Apple sami uvidíte, jak pracujeme a jací lidé nás vedou. Abyste se mohli přihlásit na program Apple pro studenty, musíte studovat na vyhovující vysoké škole.

Podívejte se na dostupné stáže

Apple Store a partnerské prodejny

Práce v Apple Storech nebo Apple Shopech v prodejnách našich maloobchodních partnerů představuje výzvu a ohromnou příležitost nabrat cenné pracovní zkušenosti. Všechny pozice nabízíme na plný úvazek a velkou řadu z nich i na částečný úvazek. V obou případech vám ale poskytneme všechna školení, která budete potřebovat k práci se zákazníky a kolegy.

Podívejte se na dostupné pozice v Apple Storech a partnerských prodejnách

Příležitosti po absolvování vysoké školy

Pozice ve společnosti Apple

Apple od samého začátku vnímáme jako průsečík technologie a svobodných umění. Proto také hledáme bystré lidi ze všech možných oborů. Hledáme lidi s různým nadáním na spoustu různých pozic, takže s velkou pravděpodobností najdete práci, kterou si zamilujete. Ať už budete pracovat v některé z našich poboček po celém světě, v Apple Storu nebo dokonce z domova, budeme od vás očekávat hodně. Za originální myšlenky a píli vás ale patřičně oceníme.

Prohlédněte si všechny týmy Apple
Podívejte se na dostupné pozice v Apple Storech a partnerských prodejnách